Wentylacja – Rekuperacja

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem instalacji wentylacji z materiałów typu metalowego oraz systemu kanałów z prasowanej wełny mineralnej Climaver.

Kanały z płyty Climaver A2 Black oraz Climaver A2 Plus przeznaczone są do wykonywania gotowych izolowanych termicznie i akustycznie przewodów o przekroju prostokątnym w powietrznych instalacjach grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w budynkach mieszkalnych, zamieszkania zbiorowego, wszelkich budynkach użyteczności publicznej, w tym w obiektach szpitalnych oraz w budynkach przemysłowych, w tym branży spożywczej.

Płyty Climaver B Black i Climaver B Plus przeznaczone są do wykonywania gotowych izolowanych termicznie i akustycznie przewodów o przekroju prostokątnym w powietrznych instalacjach grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w budynkach przemysłowych, na przykład w halach magazynowych oraz fabrycznych, w tym branży spożywczej.

Ze względu na bardzo dobre właściwości tłumienia dźwięku w wentylacji stosowanie systemów Climaver jest szczególnie zalecane w budynkach o najwyższych wymaganiach akustycznych takich jak studia nagrań, studia telewizyjne i radiowe, filharmonie, teatry, kina, biblioteki, jak również biura, budynki mieszkalne itp.

Dostarczamy i uruchamiamy również centrale wentylacyjne produkcji VBW Engineering Sp. z o.o. Gdynia

Dostarczamy również urządzenia – rekuperatory dla gospodarstw domowy różnych producentów w zależności od indywidualnych potrzeb.

DSC_0135